קצת עלינו

לפני שאנחנו מדברים, נשמח שתדעו קצת עלינו ועל למה אנחנו עושים את זה.

קצת על עמית

בעלים ומייסד

עמית פלג התחיל את קריירת המכירות שלו בגיל 17 כאשר היה איש מכירות ברשת האופנה "רנואר". עמית עבד ברנואר במשך חצי שנה, מכר הכי טוב ברשת עד שקידמו אותו בגיל 17 וחצי להיות אחמש ואחראי על כל הכשרת המכירות (של הסניף) לאחר מכן עמית עבד ברשת החנויות ג'נטלמן ששם גם היה שנה שלמה איש מכירות (גם כן, עם התוצאות הגבוהות ביותר).

משם התקדם להיות מנהל הסניף שנתיים לאחר מכן, עמית היה סמנכ"ל המכירות אצל עידן דנש (מומחה בפרסום בדיגיטל) וניהל מוקדי מכירות של עשרות נציגים. בנוסף, עמית התאמן 17 שנים בנבחרת ישראל בג'ודו, היה אלוף הארץ כמה פעמים ברצף וגם ייצג את ישראל בחו"ל) כשפתחנו את העסק, לקחנו 2 לקוחות אותם ליווינו רק על בסיס תוצאות ועזרנו להם להקים מוקד. אחד מהלקוחות גדל תוך חודשיים ממחזור חודשי של 30 אלף למחזור חודשי של 160 אלף והשני גדל מ-10 אלף שקלים בחודש ל-90 אלף בחודש. עמית למד המון קורסים והשתלמויות בפסיכלוגיה, במכירות, בשפת גוף, בטונציה ובתקשורת. ובזכות כך הצליח לפתח שיטה ייחודית שהצליח להנחיל לחברת אפסייל ולשלל הלקוחות שלה, שיטה שלא קיימת בשוק וגישה שנדיר למצוא. בשנה שאנחנו קיימים במתכונת הקורונה, הצלחנו לעזור ללקוחותינו להכניס ללמעלה מ12 מליון שקלים באמצעות שיפור מערכי המכירות שלהם.( קיימות עוד המון המלצות של לקוחות מרוצים)

קצת על בראל

שותף וסמנכ״ל שיווק

הערכים החשובים לי ולעמית בכל מערכת יחסים עם אדם בחיינו הם אמון וכבוד, אנחנו פועלים רק על בסיס ערכים אלו בכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, בדרך ההגונה והישרה ביותר.

לאחר שנים באמנויות לחימה, התעסקות בסוגי ספורט שונים, עבודות שונות ומגוונות, שירות צבאי במחלקה מבצעית ב-8200, כניסה לעצמאות עיסקית בתוך תקופת הקורונה כאשר אני חווה את עולמות המכירות והשיווק כמכלול על בוריו, גיליתי שהשקט הנפשי מוליד יכולת ריכוז גבוהה, יכולת הריכוז הגבוהה מולידה סבלנות וסובלנות שמובילים ליצירתיות רבה, הקשבה וחשיבה אופקית רחבה!

״כי אמינות מוכרת יותר!״

APsale